Doorbraak
Postbus 901
7400 AX Deventer

Telefoon: 06-41206167
Mail: doorbraak@doorbraak.eu
Facebook
Twitter

IBan: NL14 INGB 0003 3896 27 tnv Doorbraak.eu te Deventer

Vul het formulier hieronder in …

Naam

Email

Onderwerp

Bericht

captcha
Schrijf de code hierboven over

… of mail, bel of bezoek onze lokale contacten:

Amsterdam: amsterdam@doorbraak.eu

Deventer: deventer@doorbraak.eu

Groningen: groningen@doorbraak.eu

Adres: De Rosa
Folkingedwarsstraat 16a
9711 JJ Groningen
Telefoon: 050-3133247
(alleen bellen tijdens DANG-inloopspreekuur
woensdag 10:00-12:00 uur)

Leiden: leiden@doorbraak.eu
VP
Adres:
Vrijplaats Leiden
Middelstegracht 36a
2312TX Leiden
Telefoon: 071-5127619

Nijmegen: nijmegen@doorbraak.eu

Adres:
Tweede Walstraat 19a
6524 LD Nijmegen