5 december, Leiden: #Justice4Paweł flyer- en krijtactie bij Albert Heijn

Paweł Rudzki was acht (!) jaar uitzendkracht bij Albert Heijn. Hij werd weggestuurd omdat hij opkomt voor zijn collega’s. Sinds hij arbeidsmigranten (allemaal uitzendkrachten) organiseert in de vakbond, probeert Albert Heijn hem het zwijgen op te leggen.

Dat is niet alleen een aanval op Paweł, maar op ons allemaal. We kunnen niet accepteren dat mensen ontslagen worden omdat ze actief zijn bij een vakbond, want daarmee zou het onszelf organiseren en voor onze arbeidsrechten opkomen bijna onmogelijk worden.

Daarom is de steuncampagne #Justice4Paweł van start gegaan. Meer daarover en hoe je kunt bijdragen lees je hier.

Op vrijdag 5 december gaan we vanaf 11:30 uur flyeren en straatkrijten bij de ingang van Albert Heijn XL aan het Bevrijdingsplein in Leiden. Iedereen is welkom om mee te komen doen en solidariteit te tonen!

Vrijdag 5 december
Vanaf 11:30 uur
Albert Heijn XL
Bevrijdingsplein, Leiden

Kan je niet? Geen probleem, want er zullen de komende weken meer flyer- en andere acties plaatsvinden in het land.

Eric Krebbers